HAKKIMIZDA

Yıllardır güneş daha doğmadan çıkıyoruz yollara…

Her sabah sofralarınıza taze süt getiriyoruz. Bal ile kaymağın büyük aşkını yaşıyoruz kızarmış bir dilim ekmeğin üzerinde… 35 yıl oldu biz bu işe baş koyalı. Biz ne yiyip içtiysek size de aynısını getirdik. Sıcacık, taptaze, katkısız, en doğal hali ile.

En doğal halimizle karşınızdaydık, her sabah elinde tencere ile bizi beklerdi anneleriniz, anneanneleriniz… Sizlerdiniz süt arabamızın çevresinde koşuşturan küçücük çocuklar, şimdi sizler de büyüdünüz ve çocuklarınız oldu. Tüm çabanız; onları her şeyin doğalı ile beslemek, sağlıklı nesiller yetiştirmek. Bunun için her sabah, daha gün doğmadan çıkıyoruz yollara, sağlıklı bir gelecek için, sizin için, hepimiz için…

Hızla gelip geçen yıllar gibi şartlar da değişti. Artık o eski mahalle sütçüsü değiliz, ama düsturumuz hala aynı. Yemediğin içmediğin şeyi üretmeyecek ve satmayacaksın. Yasalar değişti, yönetmelikler değişti ve biz de her zaman olması gerektiği gibi olduk, hep daha iyisi için kendimizi zorladık. Şimdi İstanbul’un en büyük muhallebicilerinin, restoranlarının ve pastanelerinin süt ve süt ürünleri ihtiyacını karşılamaktayız. Yıllarca sizlerinin güveni ile ilerlediğimiz bu yolda, şimdi daha sağlam adımlarla yürümek için değişen yüzümüzle artık buradayız.

© Nev-i Beyaz Süt ve Süt Ürünleri • 2015
Designed by Web Cheff